Jak wyczyścić szafę, nie czyniąc jej brudną

Jak my wszystko zna że jak znacząco jest ja utrzymywać twój odziewa czystego i czyścić je regularnie. Czasem utrzymujemy wszystkie nasz odziewa w ten sam lokalizację, i czasem ja jest bardzo bałaganiarską lokalizacją, i musimy rozdawać z zagraconą przestrzenią.

Szafy są najlepszym miejscem do przechowywania wszystkich swoich ubrań i jest to dobry pomysł, aby utrzymać szafę zorganizowaną, ale kiedy mamy zagraconą szafę, będzie ona wyglądać naprawdę brudno. Oto przewodnik krok po kroku, aby oczyścić swoją szafę i sprawić, by wyglądała czysto.

1. Zaczynać cleaning od dna

Czyści dół twój szafa od półek. Po tym, zacznij od dołu półek i wyczyść je całkowicie. Jeśli masz dużo ubrań, możesz użyć plastikowej torby, aby zebrać ubrania, a następnie je wyrzucić.

2. Umyj swoje półki

Po czyszczeniu dna szafy, trzeba będzie umyć swoje półki całkowicie. Weź plastikową torbę i umieść wszystkie swoje ubrania w środku. Po tym, wrzuć je do pralki i dokładnie umyj. Po tym, możesz powiesić swoje ubrania na półkach i rozpocząć swoją regularną rutynę.

3. Wyczyść swoje buty i ubrania

Teraz nadszedł czas, aby wyczyścić swoje buty i ubrania. Weź wiadro i mop i wyczyść swoje buty całkowicie. Kiedy skończysz czyścić buty, weź wiadro z wodą i wyczyść podłogę swojej szafy. Po tym wszystkim upierz swoje ubrania i wrzuć je do pralki.

4. Wyczyść swoje podłogi

Teraz nadszedł czas, aby wyczyścić swoje podłogi. Weź miotłę i mopa i wyczyść podłogi swojej szafy. Kiedy skończysz czyścić podłogę, weź wiadro i wyczyść podłogę w swojej łazience.

5. Czyszczenie sufitu

Teraz nadszedł czas, aby wyczyścić swój sufit. Weź miotłę i mop i wyczyść cały obszar swojej szafy. Teraz będziesz musiał przetrzeć ścianę, aby ją wyczyścić, a będzie ona wyglądać czyściej.

6. Wyczyść swoje ściany

Teraz nadszedł czas, aby oczyścić swoje ściany. Bierze płótno i wiadro z wodą i czyści ściany twój szafa. Jest to ostatnia rzecz, którą musisz zrobić, aby Twoja szafa wyglądała na czystą i zorganizowaną.

Zakończenie:

Mam nadzieję, że podobał ci się ten post i jestem pewien, że uzyskasz doskonałe wyniki po zastosowaniu się do tego przewodnika.

 

Author: dartstyl.com.pl