Dlaczego malowanie okien na czarno to zły pomysł?

Wiemy, że czarny jest najbardziej popularnym kolorem dla okien, ale czy wiesz, że malowanie okien na czarno zmniejszy widoczność twojego domu? W rzeczywistości zmniejszy widoczność twojego domu do tego stopnia, że sąsiedzi zaczną cię wyzywać.

Ale dlaczego powinieneś pomalować swoje okna na czarno? Powodem jest przyciemnianie okien. Przyciemnianie okien jest rodzajem powłoki, która pokrywa szkło i składa się z różnych materiałów, które będą odbijać światło słoneczne i sprawią, że będzie wyglądać nieciekawie i ciemno.

Jedyną zaletą malowania okien na czarno jest to, że będzie to zachować dom chłodniejsze i będzie zaoszczędzić energię. Ale to nie jest jedyny powód, dla którego należy malować swoje okna na czarno. Jeśli nie wiesz, szkło jest najbardziej wrażliwą częścią domu i jest to miejsce, gdzie włamywacze będą próbowali się włamać. Jeśli włamywacz nie może zobaczyć domu to ucieknie.

Wnioski:

Tak więc, jeśli planujesz pomalować swoje okna na czarno, to musisz wiedzieć, że zmniejszy to widoczność twojego domu. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego nie należy malować swoje okna na czarno.

Author: dartstyl.com.pl